Pad0n - тримайтесь купи, як яйця дупи!

Чому донат в рублях

Питання: Падоне, чому донат відбувається лише в російських рублях?
Відповідь: я теж задавався цим питанням. Тому я навіть написав офіційного листа в ‘donationalerts’. І ось їх відповіді:

Все доступные пользователям платежные системы так или иначе ведут расчет в рублях или в основном в рублях, поэтому на странице пожертвования доступны только рубли.
Клацніть на фото, щоб переглянути офіційну відповідь:

Насправді ж в самій системі можна поглянути скільки було отримано донату в гривнях. Але під час самого стріму на екрані відображається донат в рублях. Тому я й це випитав додатково.

..отображение информации о пожертвованиях на данный момент происходит в той валюте, в которой был сделан платеж. Выбор же валют служит скорее для удобства стримера и влияет на отображение информации только его панели управления.
Клацніть на фото, щоб переглянути офіційну відповідь:

Отже. На даний момент дана система дозволяє донатити лиш в рублях. Великої проблеми це не представляє для глядачів, оскільки, навіть якщо ви платите з телефона чи платіжної картки, вам зніматиме гривні по сьогоднішньому курсу рубля. А для відображення донату в гривнях залишається нам лише очікувати доробок від розробників сайту.

Та все ж, якщо ви на відріз відмовляєтесь платити через російські платіжні системи, але бажаєте напряму допомогти мені матеріально, то ось мої реквізити:

ПриватБанк – 5457 0822 3409 7900
WebMoney Гривня – U333980535664
WebMoney Доллар – Z417072705770