Pad0n - тримайтесь купи, як яйця дупи!

Чому я не стрімлюсь на твічі

Питання: Падоне, чому ти не стрімишся на твічі, чому стрімишся лише на ютабі?
Відповідь: Я опишу спершу принципи роботи двох сервісів, щоб вам легше було зорієнтуватись.
Як працює твіч:
я, стрімер, передаю дані (відеопотік), на якійсь швидкості. Зазвичай я передаю на швидкості, якої вистачає для фантастичної якості 720p60 – 6500 kbps. Твіч, приймає цей бітрейт, ці дані, і передає їх ГЛЯДАЧЕВІ. І тут йде заковирка. Твічу насрати на людей і те що в Україні інтернет нижче гузна, він просто передає те, що я передав – людям. Тобто якщо я передаю 6500кбпс, то щоб люди зловили таку картинку то мене мають дивитись людиська мінімум з 10 мбіт інетом, а в ідеалі не менше 20, щоб і інші процеси спокійно проганялись. Все би нічого, я теж думав, що нікому це не буде проблемою, але після тижнів тестів я зрозумів, що курва більшість моїх глядачів, а в особливості люди з інтернетом ОГО чи укртелеком, не можуть переглядати мій стрім. У них тупо не стягує нет. Тоді для них треба підлаштовуватись. Оптимальна швидкість на якій не буде нікому фрізити 720р, то це орієнтовно 1800 kbps.. перепрошую, але на такій швидкості якість зображення виглядає як розмите гімно, ну серйозно..

Як працює ютуб:
я, як стрімер передаю ті самі 6500kbps. Ютуб їх приймає, ЮТУБ ЇХ ПЕРЕКОДОВУЄ, ютуб їх розкидує на: 720р60, 480р, 360р, 240р і навіть 144р. І далі користувач САМ обирає відповідно вже до швидкості свого інету яку якість переглядати. Якщо в тебе ОГО – береш 360 і щасливий. Якщо ти крутелик – кайфуєш на 720p60.

Зараз найрозумніші з вас скажуть “ЩО ТИ МЕЛЕШ, В ТВІЧІ ТЕЖ Є РОЗКИДУВАННЯ НА ЯКОСТІ” – а от і ні. Поясню. В твічі є два типи аккаунтів, навіть три.
1 – звичайний
2 – турбо
3 – ПАРТНЕР
і тільки ПАРТНЕР має цю срану опцію РЕКОДУВАННЯ ТВОГО ПОТОКУ НА КІЛЬКА ЯКОСТЕЙ.. ГОСПОДИ, ЯКИЙ НІЩЄБРОДСЬКИЙ СЕРВІС, НАДВОРІ ВЖЕ 2016 РІК, БОМБИТЬ АААА!!111 В ютубі ця опція для будь-якого смертного БЕЗКОШТОВНО доступна. Абзац.!!!

кхм, відволікся. так ось, тільки ПАРТНЕРАМ доступна опція рекодування на кілька якостей – вони там відображаютсья як сорс, медіум і лов вроді.
Але щоб стати партнером, то треба: одна з двох вимог:

  • або ти стрімиш тричі на тиждень мінімум, маєш СТАБІЛЬНИХ 500+ глядачів на стрімах (тобто не так що раз стало 500, а середньо статично 500)
  • або ти популярний ютубер, в якого на каналі є мінімум 100 тисяч підписників і на кожному відео щонайменше по 15 тисяч переглядів.

Також є третій шлях отримання партнерки. Це підписати угоду з компаніями MSI, HyperX Kingston тощо. Але вони цікавляться зазвичай кимось великим, або ж ігровими виданнями.
В доказ кидаю скрін, бо зараз почнеш кукурікати, що я брешу і все вигадав.
П.с. Там пише що можливі виключення, але це саме про те що я казав, якщо в тебе за спиною МСІ або інша фірма партнер.